Лідер партії “Братство” та відомий український націоналіст Дмитро Корчинський вразив соціальні мережі своєю заявою і характеристикою кандидата в президенти Володимира Зеленського.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, Порошенко, Зеленський, Дмитро КорчинськийЧитайте також: У Путіна заявили, що Порошенко “відбився від рук”

Корчинський назвав Зеленського “клоуном з антиукраїнською риторикою” і звинуватив його в змові з одіозним олігархом Ігорем Коломойським. Відео з заявами Корчинського було опубліковано на відеохостингу YouTube напередодні, спровокувавши хвилю коментарів та обговорення користувачів, пише Діалог.UA.

Читайте також: У Зеленського висунули низку вимог до Порошенка

“Всі шоковані президентськими виборами в Україні. Відповідно до результатів ЦВК, понад 30% підтримки отримав клоун з антиукраїнською риторикою Володимир Зеленський, куратором якого є опальний олігарх Коломойський”, – говорить він.

“Чому не потрібно голосувати за реванш? Тому що це буде означати кінець для України . В кращому випадку – громадянську війну, в гіршому – окупацію військами РФ. Повний розворот взятого Україною курсу на незалежність”, – написано в коментарі під опублікованим відео.

imgonline-com-ua-Resize-6rZrUwNCuZFy9

“Прокинулися? Перевзулися? Головою не думали націоналісти, в один голос кричали, що “Порох” поганий і т. д. Тепер, коли клоун займає перше місце в першому турі, а існування України під загрозою, у вас засвербіло”.

“Ви хоч розумієте, нове обличчя і фальсифікація під нове обличчя Коломойського??? У вас є критичне мислення і причинно-наслідковий зв’язок ???” – пишуть в мережі.