Комітет Верховної Ради з питань прав людини, нацменшин і міжнаціональних відносин підтримав законопроект про легалізацію медичного використання марихуани, який був запропонований неурядовими організаціями.

Про це повідомляє «LIGA.net».

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Верховна Рада, медицина, легалізація, марихуаниЧитайте також: Нацменшинам вигідно знати державну мову — експерт

Член комітету, відповідальний з цього питання, Георгій Логвінський розповів, що відповідний законопроект спочатку зареєструють, потім він ухвалюється в першому читанні за основу, після чого розглядається, які «є бачення розвитку цього напряму».

За словами Логвінского, документ під умовною назвою «законопроект про право на життя» внесуть у Раду на цьому тижні.

Зазначається, що члени комітету одноголосно підтримали проект рішення про медичний каннабіс.

Нагадаємо, що в березні петиція з вимогою узаконити використання медичної марихуани в медичних і наукових цілях набрала на офіційному сайті Ради 25 тис. підписів.

Легалізацію медичного канабісу підтримує виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я Уляна Супрун. За її словами, існує низка наукових робіт, які вивчали ефективність медичної марихуани у разі тривожності, порушення сну, поліпшення апетиту в ВІЛ-інфікованих людей, депресії.

Медичний канабіс легалізували у низці країн, зокрема, Грузії, Канаді, Таїланді, Австрії та деяких штатах США.