Андрій Богдан, який здійснює юридичний супровід кампанії кандидата у президенти України Володимира Зеленського, є особистим адвокатом Ігоря Коломойського.

Про це сам олігарх, який виїхав з України, розповів журналістам програми «Схеми».

Андрій Богдан, Коломойський, Зеленський, юридичний супровід, вибори, новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic

На запитання, чому юрист Зеленського Андрій Богдан часто літав до Женеви, коли там мешкав Ігор Коломойський, а потім – до Тель-Авіва, куди він переїхав пізніше, олігарх відповів: «Він, перш за все, мій адвокат».

На уточнення, чи справді Богдан поєднує роботу адвоката бізнесмена і співпрацю зі штабом Зеленського, Коломойський відповів: «Я вам скажу, що він ще працює й на інших людей, що викликає у мене роздратування, тому що виникає питання: чи є конфлікт інтересів».

«Ви ж розумієте, що, починаючи від Авраама всі люди якось між собою пов’язані» – додав опальний олігарх.

Раніше «Схеми» розповіли, що напрямки перельотів адвоката Андрія Богданазмінювалися відповідно до зміни місця проживання Ігоря Коломойського: спочатку була Швейцарія, потім – Ізраїль.

Наприклад, у 2018 році юрист літав у Женеву щонайменше 9 разів. Тоді олігарх мешкав там. Із осені 2018 року Богдан часто літає у Тель-Авів, де живе Коломойський тепер. Починаючи з жовтня минулого року він бував там мінімум 9 разів. Причому п’ять із них – у 2019-му, уже після того, як Зеленський оголосив про похід на вибори.

Сам Андрій Богдан відмовився говорити про причини відвідування Женеви і Тель-Авіва: «Моє приватне життя не може бути без мого бажання відкрите ні журналістам, ні будь-кому іншому. Я не є ні публічна особа – політик, ні держслужбовець».

У штабі Зеленського назвали Андрія Богдана «давнім товаришем» шоумена і заявили, що він допомагає, але не впливає на погляди кандидата у президенти.

Андрій Богдан був захисником соратника Коломойського Геннадія Корбана у суді. А ще – радником Коломойського, коли той був головою Дніпропетровської ОДА.