Український олігарх Ігор Коломойський дав інтерв’ю журналістам програми «Наші гроші», він зустрівся з ними у своєму офісі в місті Герцлія у Ізраїлі. Зокрема він розповів про те, як ставиться до результатів президентських виборів в Україні.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, вибори, Аваков, Зеленский, Коломойский

Коломойський розповів, що перемогу Зеленського святкував в домі своїх батьків з рідними та друзями, які також перебувають в Ізраїлі. Серед них – Міндіч, Кіперман та Боголюбов. Адже президентські вибори припали на час єврейського свята Песах, яке вони разом відзначали.

Читайте також: Зеленский пригласил на встречу представителей бизнеса

Крім цього, олігарх розповів, що з перемогою Зеленського його привітало чимало людей. На запитання журналістів про те, чи вітав його міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, Коломойський відповів, що той йому не дзвонив. Однак наголосив, що з очільником МВС вони постійно спілкуються та вважають, що перемога Зеленського – це і їх перемога також.

Журналіст: А давно партнерство в контексті вибору Зеленського у вас?

– У нас немає партнерства щодо вибору Зеленського. У нас є фан-клуб Зеленського, тобто ми вболіваємо за нього. Ми взагалі й за Юлію Тимошенко разом вболівали. Ми вболівали проти Порошенка.

Журналіст: А з якого періоду ви разом вболівали проти Порошенка?

– Думаю, що ви знаєте, коли це почалося в Авакова. Не хочу за нього говорити. Але, якби мене запитали, коли в нього почався цей незворотний процес, коли  Порошенко перейшов рубікон, то це тоді, коли історія з сином Авакова була.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media

Зазначимо, що сам Коломойський вважає, що справа «рюкзаків Авакова» – це надумана історія, й не бачить схожості між нею та корупційними схемами в «Укроборонпромі».

Коломойський про Порошенка

– Виборча кампанія вже закінчилася. Матч закінчився, рахунок на табло. Не треба нагнітати й продукувати взаємну ненависть. Проте ми з Порошенком не помиримося. Він мене прославив, хороша реклама була.

– Скільки разів він мене згадував лише на дебатах на «Олімпійському. Проте тиждень після виборів пройшов й більше нічого з його уст про мене не звучало.

За його словами, миритися з президентом Петром Порошенком він не збирається.

Також він згадав ефір програми «Право на владу», куди без запрошення прийшов Порошенко.

Коломойський заявив, що мав би виписати Порошенку премію за рекламу.

Крім того олігарх розповів, що разом з міністром МВС Арсеном Аваковим на президентських виборах вболівав «проти Пєті». За його словами, вони постійно спілкуються з Аваковим.

«Петя перейшов рубікон (з Аваковим — ред.), коли з сином історія була (справа «рюкзаків Авакова» — ред.)», — сказав він.

«Я святкував перемогу (Зеленського ) двічі. 31 березня і 21 квітня», — заявив Коломойський.