Олігарх Ігор Коломойський, у ніч на 16 травня, прилетів в Україну після майже дворічної відсутності. До цього він проживав в Швейцарії та Ізраїлі.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, повернення, гор КоломойськийЧитайте також: В Україну повернувся бізнес-партнер Коломойського

Спершу про це повідомив журналіст програми Схеми Михайло Ткач у своєму Telegram. Згодом сам Коломойський підтвердив цю інформацію у коментарі виданню theБабель.

Зазначається, що літак, на борту якого перебував Коломойський, прилетів в аеропорт Дніпра з Тель-Авіва о 2:30 ночі в четвер, 16 травня.

О 02:30 із Тель-Авіва в аеропорт Дніпра прилетів літак групи «Приват» з бортовим номером UR-PRT. Про пасажирів поки інформації немає. За інформацією джерел цим літаком прилетів олігарх Ігор Коломойський. Він не був в Україні з червня 2017 року,
– написав Ткач.

На питання видання theБабель, чим Коломойський збирається зайнятися в Україні у першу чергу, він відповів, що не знає.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policyЛітак групи «Приват» прилетів в аеропорт Дніпра

У вересні 2018 року Коломойський прибув до Ізраїля, він проживав у місті Герцлія. У своєму інтерв’ю у програмі «Схеми» олігарх зазначив, що переїхав зі Швейцарії за сімейними обставинами і стверджував, що планує повернутися в Україну.

У неділю, 12 травня, в Україну з Ізраїлю прибув бізнес-партнер олігарха Ігоря Коломойського, екс-власник «Приватбанку» Геннадій Боголюбов.

Раніше Ігор Коломойський, заявляв, що готується повернутися в Україну з Ізраїля після інавгурації Володимира Зеленського.

Читайте також: «Роблять із нас рабів!» Екс-соратниця Януковича їдко пройшлася по закону про мову

У 2012 році студія «Квартал 95», художнім керівником якої є новообраний президент України Володимир Зеленський, почала співпрацювати з каналом «1+1», співвласником якого є Коломойський.

У листопаді 2018 року бізнесмен заявляв, що він не впливає на діяльність Зеленського. «Я сказав би, що більше я його маріонетка, ніж він – моя. Тому що у відносинах між «1+1» і «Кварталом» вони виграють 10:0. Вони роблять усе, що хочуть, їх ніхто не контролює і вони ні в чому себе не обмежують», – сказав Коломойський.