Олігарх Ігор Коломойський має намір судитися з ексголовою Національного банку України Валерією Гонтаревою. Йдеться про захист честі та гідності в українських судах.

Про це він заявив, коментуючи інтерв’ю Гонтаревої, що вийшло напередодні на сторінках нашого видання, в якому вона звинуватила його в цькуванні.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Коломойський, Гонтарева, намір судитися

«Я зараз консультуюся з юристами, ми на стадії передсудової підготовки», — сказав Коломойський.

Він уточнив, що йдеться про захист честі та гідності в українських судах.

«Звичайно, вона ж громадянка України, чого я за нею в інших судах (лондонському, — ред.) бігати буду», — додав бізнесмен.

Нагадаємо, вночі 17 вересня під Києвом дотла вигорів будинок Гонтаревої — його підпалили. Тижнем раніше її невістці (з якою в неї збігаються ім’я та прізвище) спалили автомобіль. А наприкінці серпня саму Гонтареву в Лондоні, де вона вже понад рік живе і працює, збила машина.

У підпалах Гонтарева підозрює свого давнього недоброзичливця — Ігоря Коломойського. «У мене навіть немає сумнівів! Уся ця бригада, вони не просто труять мене, але роблять це нахабно і ще й кепкують. Той самий Коломойський ходив на YES і розповідав, що я, мовляв, «обіцяв відправити за нею літак, а не машину» . Ці люди вже втратили людську гідність, вони гірші за криміналітет — ті хоча б дітей своїх ворогів не чіпають, а вони підпалюють автомобіль моєї невістки. Вони сміються в обличчя всій світовій спільноті. Історія з будинком — апофеоз», — заявила ексголова НБУ.

«Тепер її не видадуть»: Коломойський натякнув, що підпал будинку Гонтарєвої вигідний їй самій

18 грудня 2016 року уряд прийняв рішення про націоналізацію ПриватБанку. Держава отримала 100% у його капіталі, а фінустанову було докапіталізовано на суму 116,8 млрд гривень. Наприкінці червня 2017 року Кабінет Міністрів вирішив докапіталізувати банк ще на 38,5 млрд гривень на підставі пропозицій НБУ і висновку незалежного аудитора — компанії EY.

Ексвласники банку Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов, а також компанія Triantal investments LTD оскаржили в суді націоналізацію «ПриватБанку». Позов спрямований проти українського уряду і розглядається Окружним судом з червня 2017 року в закритому режимі. Всього в українських судах є понад 150 позовів щодо «ПриватБанку» від обох сторін.

Нагадаємо, що в ніч проти вівторка, 17 вересня, невідомі спалили будинок колишньої очільниці НБУ Валерії Гонтарєвої. За її словами, хтось кинув пляшку із запальною сумішшю через паркан.