Міністр закордонних справ Павло Клімкін заявив, що українцям розповідали казок про вступ до Європейського Союзу через 5-10 років, але це нереально.

Про це він написав у Facebook 11 червня.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, ЄС, перспективи вступу, КлімкінЧитайтк також: Гройсман заявив, що не проти і далі бути прем’єр-міністром

«У черзі за ранковою кавою випадково став учасником дискусії щодо ймовірних термінів вступу України в ЄС. Трохи прикро виступати у ролі руйнівника міфів і говорити людям правду після того, як їм нарозповідали казок», — сказав очільник МЗС.

«Трохи прикро виступати в ролі руйнівника міфів і говорити людям правду після того, як їм нарозповідали казок. Хтось чув, що будемо вступати до ЄС у 2025. Це дурниці, адже для цього вже давно повинні були вестися переговори про вступ. Хтось чув, що через десять років — вже реальніше, але все дурість. Адже для цього переговори про вступ треба було починати буквально завтра», — підкреслив Клімкін.
При цьому він висловив упевненість, що Україні вдасться здійснити цей крок.
«Ми це точно зробимо. Але для цього нам потрібно стати на голову кращими за всіх попередніх кандидатів», — зазначив міністр.

.

За його словами, для того, щоб вступити до ЄС Україні потрібно щонайменше стати на голову кращим за усіх попередніх кандидатів.

Нагадаємо:

  • 7 лютого Верховна Рада закріпила у Конституції курс України на Європейський Союз та НАТО. 21 лютого ці зміни набули чинності.
  • Володимир Зеленський висловився за референдум щодо таких тем, як вступ до ЄС та НАТО.