Володимир Кличко — професійний боксер з багаторічним стажем — заявив, що аналізи на наркотики і алкоголь, які 5 квітня здали кандидати в президенти Петро Порошенко та Володимир Зеленський — обман.

Своє відеозвернення із закликом зробити кваліфікований повторний тест Кличко-молодший виклав у facebook.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, вибори, аналізи, Порошенко, Зеленский, обман, КличкоЧитайте також: Аналізи Зеленського відправлять за кордон: подробиці

Колишній чемпіон світу у важкій вазі Володимир Кличко розкритикував здачу аналізів кандидатів у президенти Петра Порошенка та Володимира Зеленського. Мовляв, результати допінг-тесту можуть бути готовими не раніше, ніж за 48 годин. А не як у політика та шоумена – за кілька годин

Кличко пояснив, що отримати результати аналізу на наявність заборонених препаратів або алкоголю в крові або сечі за кілька годин після здачі неможливо.

У своєму відеозверненні Кличко називає всю епопею зі здачею аналізів смішною, недвозначно висловлюючи сумнів у достовірності отриманих результатів.

«Для проведення аналізу необхідно хоча б 48 годин … Не обманюйте себе і нас, громадян України, які хочуть вибрати «чистого» президента», — заявив він і закликав кандидатів перездати аналізи, витрати на які він готовий оплатити.

Читайте також: Медик, який брав аналізи у Зеленського, стверджує, що з шоуменом він не знайомий