Усі адміністративні послуги переведуть у режимі онлайн вже за 5 років. Якщо їх не можна буде отримати таким чином, то вони не надаватимуться взагалі.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Кабмін, Фкдоров, адмінпослуги, онлайн

Режим онлайн допоможе створення максимально простий та якісний сервіс. Про це сказав віцепрем’єр-міністр – міністр цифрової трансформації Михайло Федоров під час П’ятого нацiонального форуму IT-директорів органiв влади у Києві.

Читайте також: У мене такий політ думки, що поки складно швидко говорити українською, — віцепрем’єр Федоров

Федотов наголосив, що вони не будуть «оцифровувати той хаос, який є сьогодні». Натомість працюватимуть над удосконаленням дизайну процесів – того, як вони влаштовані.

Є великі цілі у міністерства і перша – оцифрувати 100% послуг за 5 років, і якщо послуга не буде надаватись онлайн, то вона не буде надаватись і офлайн. При цьому, ми забрали функцію формування політики у сфері адмінпослуг,
– додав він.

Федотов також зауважив, що хоче зробити простий сервіс, щоб держава була «максимально непомітною» і послуги надавались якнайпростіше.

Зазначимо, Володимир Зеленський за 5 років хоче перевести 90% усіх державних послуг в режим онлайн. Завдяки цьому у країні збираються й подолати корупцію, зменшивши кількість взаємодії громадян і бізнесу з владою.

Що відомо про п’ятий ІТ-форум?

Участь у ньому беруть ІТ-директори з органів влади усіх рівнів в Україні. Окрім того, присутні представники донорів, що прагнуть підтримувати розвиток електронного урядування в Україні. П’ятий форум присвячений співпраці між Україною та Європейським Союзом у розвитку цифрового суспільства. Особливий наголос зроблять на розбудові довіри у цифровому суспільстві при розробленні IT-систем та публічних е-сервісів.