Вахтанг Кікабідзе запропонував українцеві зняти спільний фільм про війну Росії з Грузією і Україною. Реалізувати свою ідею Вахтанг Кікабідзе хоче спільно зі Студією «Квартал 95».

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Вахтанг Кікабідзе, фільм про війну, Росії з ГрузієюВідомий грузинський артист Вахтанг Кікабідзе заявив, що його рідна країна пережила подібне горе з війною, розпочатою Росією, яку зараз переживають і українці. Тому виконавець має намір зняти кіно про війну Росії з Грузією і Україною.

«У своїй стрічці хочу показати, що насправді відбувається і хто є істинним агресором. І не маю наміру відмовлятися від звичної комічною форми подачі навіть найгостріших тем».

Реалізувати свою ідею Вахтанг Кікабідзе хоче спільно зі Студією «Квартал 95», а лідер українських «квартальців» Володимир Зеленський вже встиг заявити, що йому особисто ця ідея дуже подобається:

«Мені здається, може вийти україно-грузинська картина. Вона дуже глибока. Ми ж з грузинами дещо разом пережили. Тільки вони трохи раніше, а ми трохи пізніше. Це глибока і смішна трагікомедія».

Він додав: «Якщо вийде, і ми зуміємо все правильно зробити, правильно зняти … З такою особистістю, як Кікабідзе ми будемо працювати із задоволенням».

Також Володимир Зеленський зазначив, що картина буде присвячена сучасним реаліям України: «Вона (майбутня кінострічка – ред.) пов’язана з усіма подіями в нашій країні, з їхньою країною (з Грузією – ред.), зі свободою наших держав, історії яких так близькі і паралельні. Природно, ми всі зараз говоримо про політику, всі переживаємо. А грузини як переживають за Україну! Кікабідзе мені сказав: ворог це той, хто приходить на нашу землю зі зброєю».

Кікабідзе — українцям: Вам зараз дуже важко, але треба пам’ятати, що це пройде і все буде добре