Геннадій Кернес, міський голова Харкова, захворів на коронавірус. На сьогоднішній день стан здоров’я мера Харкова Геннадія Кернеса стабільно важкий.

Про це в ході брифінгу заявив спікер Харківської міськради Юрій Сидоренко.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, Харків, коронавірус, Геннадій Кернес

Береза: Для людей «слуги» уже стали фракцией ватников, врунов и фриков. И лучшее тому подтверждение – рейтинг,

Пряма мова: «Вчора ввечері особисто спілкувався з Геннадієм Адольфовичем. Він все читає, все бачить і він просив передати, що він підтверджує коронавірус і викликану ним двосторонню пневмонію».

Деталі: За словами Сидоренка, Кернес лікується у Харківській міській клінічній багатопрофільній лікарні №17.

Його стан стабільно важкий, але він у свідомості.

У Кернеса діагностували двосторонню пневмонію і підтвердили захворювання на коронавірус.

Наразі контактні особи здають тести на COVID-19.

Сам Сидоренко розповів, що перехворів на коронавірус, але не підозрював про це, доки не здав аналізи на антитіла. Він додав, що не знає, коли саме хворів.

Пізніше Кернес написав у Facebook, що у Харкові у нього є вся необхідна допомога: «Поруч сім’я, команда, я впевнений, що скоро піду на поправку».

Пряма мова Кернеса: «Всі плани в силі, не вперше я опираюся на довіру харків’ян і відчуваю вашу підтримку».

Що було раніше: 14 вересня стало відомо, що міський голова Харкова Геннадій Кернес з 10 вересня перебуває на лікарняному. Востаннє він брав участь у публічних заходах 23 серпня на День міста.