«Для чого потрібне анонсоване опитування в день місцевих виборів, зрозуміло вже з першого питання про доцільність довічного ув’язнення за корупцію.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, Зеленський, вибори, опитування

Читайте також: Віталій Портников: Опитування заради опитування

За допомогою такого популізму правляча команда розраховує отримати на виборах більше голосів. У переговорників є так зване «правило трьох так» — його суть в тому, що ви спочатку послідовно задаєте такі питання, з якими ваш візаві точно погоджується, і після цього йому буде легше дати позитивні відповіді на інші питання, більш принципові для вас», — про це на своїй сторінці у Фейсбуці пише журналіст Денис Казанський.

«Схоже, це опитування — щось з цієї області. Само по собі воно проводиться у такий формі, яка ні до чого не зобов’язує. Однак, окремих громадян це може схилити до голосування на користь тієї партії, яка задає такі правильні з точки зору обивателя питання.

Читайте також:  Зеленський став справжнім вироком Україні – Портников

Звісно ж, жодних правових наслідків таке опитування мати не буде. Ніяких підстав довіряти його результатам також немає, оскільки не зрозуміло взагалі, хто і за чий рахунок буде його проводити. В бюджеті коштів на це не закладено. Отже, здійснювати процес будуть якісь незрозумілі люди за невідомо чиї гроші. У підсумку, вийде така ж історія, як і з лозунгами «Прийде весна — саджати будемо». Начебто всі зрозуміли, що мається на увазі, але ж ніхто не уточнював, що саме треба саджати. Так і тут — опитування є, результати враховані, але ж це просто робили якісь волонтери, от з них і питайте, як там і що», — завершує Казанський.

Читайте також: Власного рейтингу в Зеленського не було, немає і ніколи вже не буде – Портников