Народний депутат «Слуги народу» Олександр Качура заявив, що після місцевих виборів партія буде об’єднуватись з «Опозиційною платформою – За життя», але лише в деяких регіонах.

Про це він сказав в інтерв’ю Youtube-канал «Єдність».

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, вибори, СН, ОПЗЖ, Олександр Качура

Читайте також: Зеленський став справжнім вироком Україні – Портников

«Залежно від регіонів. Думаю, що це (обʼєднання з ОПЗЖ -ред.), однозначно буде, тому що неможливо буде цього уникнути», – наголосив Качура.

Він пояснив, що причиною цьому — «значна підтримка» ОПЗЖ у східних регіонах.

Крім того, Качура допускає співпрацю з «Батьківщиною», але категорично проти співпраці з «ЄС»

«Якщо на обласному рівні «Слуга народу» буде здійснювати коаліцію з «Європейською солідарністю», я буду просити виключити мене з фракції, тому що вважаю, що це зрада інтересів всіх виборців», — підсумував Качура.

Читайте також: Власного рейтингу в Зеленського не було, немає і ніколи вже не буде – Портников

Пізніше Качура написав у фейсбуці, що його слова були «вирвані з контексту». Він пояснив, що мав на увазі співпрацю, а не об’єднання або коаліцію.

«Насправді, на питання інтерв’юера я сказав, що на південному сході необхідне вибудовування якихось конструкцій — як з так званими регіональними партіями, так і з національними партіями, які отримають підтримку виборців. Депутати, які оберуться від «Слуги Народу» будуть вимушені комунікувати з усіма партіями в місцевих радах, як і ми в стінах парламенту. Коаліції СН і ОПЗЖ не буде! Почитайте діюче законодавство. В міських радах взагалі немає такого поняття, як коаліція», — написав він.