Свідомо чи ні, реалізується сценарій Москви. Щось писати про дії нинішньої влади та критикувати її втрачає будь-який сенс, бо вони самі собі стріляють у ноги та голову декілька разів на тиждень.
 

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Сенцов, кадрова політика, влади
Мене турбує інше, як цілеспрямовано звідти вижинають реформаторів та проєвропейськи налаштованих людей, змінюючи їх на проросійських колишніх регіоналів. Не зважаючи на незгоду парламентарів, міністерську посаду отримує зашкварений Шкарлет.
 

Читайте також: В.о. міністра освіти і науки став плагіатор, любитель дорогих машин за держкошт і поціновувая Януковича

Офіс президента наполегливо проштовхує кандидатуру антиукраїнської Мураєвої на пост заступника Харківської ОДА. Пояснювати все це горезвісним кадровим голодом та недосвідченістю вже неможливо.

Йде поступове паплюження держави та розтягування її на шматки власних інтересів шахраїв і злочинців. Свідомо чи ні, реалізується сценарій Москви і колони шаріївців у центрі Києва – це тільки початок.

«Слуга народу» Третьякова заявила, що у безробітних народжуються діти «низької якості». ФПУ вимагає її відставки

***

Заступник міністра освіти і науки Єгор Стадний подав у відставку.

Про це він повідомив у фейсбуці.

«Заяву вже написав, попереду багато роботи», — написав Стадний.

Стадний подякував усім колегам, з якими працював 10 місяців, і закликав їх «не втрачати віри в можливість якісних змін».