Народні депутати України на чолі зі спікером Андрієм Парубієм своєрідно попрощалися з Верховною Радою. Відповідне відео оприлюднила Радіо Свобода.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Парубій, депутати, попрощалися з Верховною РадоюЧитайте також: Рада прийняла Виборчий кодекс

Народні обранці урочисто заспівали гімн України на сходах парламенту, після чого слово взяв спікер Андрій Парубій. За його словами, історія лише з плином часу зможе оцінити те, що для країни зробила Верховна Рада восьмого скликання.

“Сьогодні нас намагаються дискредитувати усіма силами, але історія дасть оцінку нашій роботі. Але я знаю одне, кожен з вас вболівав за Україну, за величність України, за перемогу на передовій. Ми будемо боротися за наші досягнення і не дозволимо нікому і ніколи їх ліквідувати”, – сказав Парубій.

«Це були реально круті роки. Історія це оцінить. Це були неймовірні речі. Пригадую, як ми ухвалювали декомунізацію, церковні закони, закон про мову і наші реформи. До них можна по-різному ставитися … Ми сперечалися .. так буває і має бути в будь-якому парламенті, але я знаю, що кожен з нас переживав за Україну і за її перемогу на передовій …», — сказав Парубій.

Читайте також: Європа має вести діалог з Росією з позиції сили, – Німеччина