Судова влада Ірану зажадала від Інтерполу внести в міжнародний розшук президента США Дональда Трампа за вбивство генерала Корпусу вартових ісламської революції (КВІР) Касема Сулеймані.

Про це повідомляє агентство Mehr в понеділок, 29 червня.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, Ірану, Інтерпол, Дональда Трампа

Тегеран, 29 червня (MNA). Прокурор Тегерана заявив, що судова система Ірану видала ордер на арешт Дональда Трампа в зв’язку з убивством генерал-лейтенанта Сулеймані.

НАТО задействует войска при прямом вторжении России в Украину — СМИ

Переслідування Дональда Трампа буде продовжено навіть після того, як закінчиться його президентський термін, стверджують у Тегерані.

«Вдалося ідентифікувати 36 осіб, які брали участь в підготовці і займалися питанням вбивства Касема Сулеймані, серед яких є політичні і військові діячі США та інших країн», — цитує агентство прокурора Тегерана Алі Мехра.

За його словами, судовими органами було прийнято постанову про їх притягнення до відповідальності і оголошення «червоного статусу» через Інтерпол, який передбачає, що сили правопорядку по всьому світу будуть сприяти пошуку і затриманні запитуваного підозрюваного.

Він заявив, що ці особи обвинувачуються у «вбивстві» і «тероризмі», додавши: «На чолі списку президент США Дональд Трамп його переслідування буде продовжено навіть після того, як його термін закінчиться».

Нагадаємо, 3 січня США ліквідували іранського генерала Касема Сулеймані в аеропорту Багдада. Тоді американський президент Дональд Трамп заявив, що Сулеймані готував атаки на чотири посольства США.

У відповідь 8 січня Іран випустив ракети по двох американських базах в Іраку, де розташований військовий контингент США. Тоді в Ірані цей удар назвали відплатою за вбивство Сулеймані.