На Радбезі ООН постійний представник України Сергій Кислиця перейшов на російську і процитував частину з однойменного вірша поета Євгена Євтушенка.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Радбез ООН, Росія, війна, Сергій Кислиця

«Повернувшись із поїздки на Захід у самий розпал холодної війни, той написав «Хотят ли русские войны?» Я процитую: «Хотят ли русские войны? Спросите вы у тех солдат, что под березами лежат, и вам ответят их сыны, хотят ли русские войны», — сказав представник України.

Кислиця додав, що відповідь на це питання в умовах сьогодення дасть парад 9 травня у Москві.

«Коли ми побачимо, чи винесуть портрети Сталіна його учасники. Того Сталіна, який свого часу був винесений з мавзолею, але, як бачиться, не з умів. «Но как из наследников Сталина – Сталина вынести?» – написав той же Євтушенко 1962 року і продовжив: «Пусть мне говорят: «Успокойся…» – спокойным я быть не сумею, покуда наследники Сталина живы еще на земле. Мне будет казаться, что Сталин – еще в мавзолее», — сказав український дипломат.

Він також зауважив, що сьогодні набирає обертів прославляння Сталіна і його ім’я відбілюють.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Річниця розстрілів на Майдані: Янукович хоче допомогти Зеленському «об’єднати країну»

«Коли ростуть як гриби після дощу пам’ятники цьому диктатору та вбивці, автору геноциду українського народу 1930 років, я хочу завершити свій виступ питанням до російського представника: «Так хотят ли русские войны?» — резюмував Кислиця.

18 лютого відбулося засідання Радбезу ООН з нагоди річниці підписання Мінських угод. Засідання скликала Росія. Її представник заявив, що обстріли біля Золотого влаштувала «диверсійна група ЗСУ».

Як відомо, 18 лютого, о 5-й ранку, бойовики російської армії на Донбасі атакували українські опорні пункти в районі міста Золоте в Луганській області. Загинув український військовий.