Захисник футбольної збірної Хорватії Домагой Віда може бути дискваліфікованим за відеозвернення, яке він записав разом з колишнім гравцем команди Огнєном Вукоєвичем після перемоги над збірною Росії на Чемпіонаті світу.

Про це пише The Sun.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, ФІФА, Хорватія, Домагой Віда

«ФІФА (міжнародний керівний орган футболу, — ред.) обробляє різні звіти про матч, зокрема потенційні докази з цього питання. Зрозумійте, поки ми не оцінимо всю наявну інформацію, ми не зможемо надавати коментарі», – заявили в ФІФА, яка намагається присікати різні політичні виступи футболістів.

«Слава Україні, давай, давай!» — каже Віда на відео, а Вукоєвич додає: «Ця перемога за «Динамо» і за Україну. Хорватія, вперед!»

Читайте: Хорвати записали звернення зі словами «слава Україні», перемігши Росію на ЧС

Відео викликало хвилю обурення в Росії.

Обидва футболіста довгий час грали за київське «Динамо». Віда – з 2013-го по 2018-й, Вукоєвич – з 2008-го по 2015-й. Останній також провів у 2013 році півсезону в московському «Спартаку» на правах оренди, а нині працює скаутом у збірній.

На уточнююче запитання російських журналістів, чи малось в ролику на увазі, що перемога була для України, Віда заявив: «Ні. Ця перемога – для Хорватії. Ніякої політики. Це жарт. У мене там друзі з часів «Динамо Київ», нічого іншого я на увазі не мав».

Віда, який забив гол росіянам, також висловив упевненість, що в Росії зрозуміють, що це жарт і додав, що любить росіян.

Доповнено:

Міжнародна федерація футболу (ФІФА) прийняла рішення за захисника збірної Хорватії Домагоя Віді.

Футболісту винесли попередження за неспортивну поведінку, що суперечить принципам чесної гри.

«Ми можемо підтвердити, що дисциплінарний комітет ФІФА виніс попередження домагою віді за його висловлювання на відео, викладеному після матчу чемпіонату світу між збірними Росії та Хорватії», — сказав представник ФІФА.

Зазначимо, президент Хорватії Колінда Грабар-Кітарович була присутньою на трибунах в Сочі у компанії глави російського уряду Дмитрія Медвєдєва.