Захисник футбольної збірної Хорватії Домагой Віда разом з колишнім гравцем команди Огнєном Вукоєвичем записали відеозвернення після перемоги над збірною Росії на Чемпіонаті світу.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, спорт, футбол, збірної Хорватії«Слава Україні, давай, давай!» — каже Віда на відео, а Вукоєвич додає: «Ця перемога за «Динамо» і за Україну. Хорватія, вперед!».

Обидва футболіста довгий час грали за київське «Динамо». Віда – з 2013-го по 2018-й, Вукоєвич – з 2008-го по 2015-й. Останній також провів у 2013 році півсезону в московському «Спартаку» на правах оренди.

 На уточнююче запитання російських журналістів, чи малось в ролику на увазі, що перемога була для України, Віда заявив: «Ні. Ця перемога – для Хорватії. Ніякої політики.

Увечері 7 липня збірна Хорватії у серії пенальті вибила Росію та вийшла до півфіналу ЧС-2018. Там її чекатиме збірна Англії, яка напередодні

Англія впевнено здолала Швецію та вперше за 28 років вийшла до півфіналу ЧС-2018
здобула перемогу над збірною Швеції.

Президент Хорватії Колінда Грабар-Кітарович була присутньою на трибунах в Сочі у компанії глави російського уряду Дмитрія Медвєдєва.

 

Читайте: Боже храни Хорватию! Россия вылетает из ЧМ-2018