Начальник Генерального штабу Руслан Хомчак і міністр внутрішніх справ Арсен Аваков розповіли послам в Золотому, що на ділянці Богданівка-Петрівське після верифікації режиму тиші почнеться розведення з 12:00 8 листопада.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Донбас, Петрівське, Золоте, розведення

Читайте також: Росія хоче запустити в Україні «брекзіти», аби перейти до поділу вашої держави. Почнуть з Донбасу

Аваков написав у своєму Твіттері «Богданівка, Донецька область,  Україна, 1 км до смуги розміжування. Якщо все буде добре, завтра о 12 — початок розведення».

 

Хомчак заявив:

«Там, де відвели, сьогодні обстрілів немає. Війська, які відійшли, готові до реагування на всі ситуації. Також сьогодні ми були в районі Петрівського, яке нам непідконтрольне зараз, це між Петрівським і Богданівкою. Сім днів тиші вчора якраз минуло, сьогодні зроблено всі заяви, відбувається верифікація, і із завтрашнього дня ми вже готові будемо виконувати ті вимоги, які є з розведення. Відповідно, це буде все дзеркальноО 12:00 завтра буде заява керівників, які за це відповідають, про початок заходів«.

На сторінці МВС у Facebook також вказується, що в Золотому були присутні тимчасовий повірений у справах США в Україні Вільям Тейлор, посол Німеччини в Україні Анка Фельдгузен, посол Франції в Україні Етьєн де Понсьен, посол Великої Британії в Україні Мелінда Сіммонс.