На брифінгу в речника МЗС Росії Марії Захарової помітили одіозного сербського найманця «ДНР», снайпера Деяна Берича («Декі»).

Декі, ДНР, Захарова, Цимбалюк

Там він представився журналістом видання PolitRussia. Про це у своєму відеоблозі на YouTube розповів український журналіст Роман Цимбалюк

«Я уважно подивився на обличчя людей, які прийшли ставити Захаровій питання, і з’ясувалося, що на брифінг тепер ходять російські бойовики, які прославилися вбивством українських солдатів. Як вам такий поворот? Це черговий доказ того, що російські журналісти несуть винятково «слово правди» . Залишилося незрозумілим — «Декі» прийшов на брифінг до Маші зі снайперською гвинтівкою чи залишив її у гардеробі? Ну, так би мовити, щоб дуло не стирчало і не бентежило інших репортерів», — каже журналіст.

Цимбалюк нагадав, що Берич неодноразово з гордістю розповідав кремлівським пропагандистським ЗМІ про те, як він вбивав українських громадян. Причому рупори Кремля виставляють його не як кримінальника і вбивцю, а як героя.

«Але тепер у нього новий рівень — підкорив брифінг МЗС Росії. Ось воно, справжнє обличчя російського журналізму», — із сарказмом резюмував Цимбалюк.