Кабінет міністрів спільно із силовими відомствами напрацювали план дій для ефективної боротьби з контрабандою і тіньовими схемами на митниці, заявив прем’єр-міністр Володимир Гройсман.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, Кабміе, Гройсман, ВР, митниця, боротьби з контрабандою

Як цитує прем’єра Урядовий портал, «сьогодні провели спільну нараду з генеральним прокурором, міністром внутрішніх справ, керівниками НАБУ (Національного антикорупційного бюро) і САП (Спеціалізованої антикорупційної прокуратури), ДФС (Державної фіскальної служби), СБУ (Служби безпеки України) Тема на порядку денному – ефективна боротьба з контрабандою і тіньовими схемами на митниці. Минулого року всі наші зусилля, які ми спрямували на детінізацію роботи митниці, дали додатково до бюджету 70 мільярдів гривень. Переконаний, що десятки мільярдів ще в кишенях тіньовиків – тих, хто займається схемами, кришує контрабанду», – сказав Гройсман.

Глава уряду запевнив, що весь силовий блок продемонстрував «повну готовність і рішучість боротьби з контрабандою».

«План у нас готовий. Ми презентуємо його», — запевнив прем’єр.

На Facebook-сторінці Володимир Гройсман додав, що відповідний план вже остаточно узгоджений і незабаром буде презентований.

У січні 2018 року, за даними ЗМІ, Кабінет міністрів скасував низку постанов, спрямованих на реформування податкової та митної служб.

Читайте:  Зрада чи перемога? Реформи в Україні – порівнюємо з Польщею та Грузією