Прем’єр-міністр Володимир Гройсман під час виступу у Верховній Раді відреагував на вихід партії «Народний фронт» з коаліції.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, Верховна Рада, коаліція, Народний фронт, Володимир Гройсман

Народний фронт сьогодні оголосив про вихід з парламентської коаліції. Спікер Ради дав місяць на формування нової більшості.

Як повідомлялося, фракція Народний фронт оголосила про вихід з коаліції. Офіційно про її розпад заявив спікер парламенту Андрій Парубій, який закликав у 30-денний термін сформувати нову більшість.

Гройсман подякував фракції Народний фронт і БПП за роботу в коаліції. «Окремо я хочу подякувати лідеру Народного фронту Арсенію Яценюку», — зазначив прем’єр.

«Можливо, він заплатив за це високу ціну», — зазначив Гройсман.

У той же час, прем’єр закликав всі фракції об’єднатися і працювати разом. «Треба брати участь в ухваленні рішень, а не просто ходити на телебачення і базікати своєю мовою, обливати брудом всіх інших і робити все для того, щоб Україна була слабкою», — сказав він.

Крім того, Гройсман заявляє, що Верховна Рада і уряд працюватимуть до парламентських виборів.

Він закликав народних депутатів спільно з урядом і новообраним президентом «визначити той порядок денний, який нас сьогодні об’єднує».

Зокрема, Гройсман закликав депутатів прийняти рішення про скасування депутатської недоторканності. «Я вважаю, що недоторканність в українському парламенті і для інших чиновників, вона їх роз’їдає зсередини. Вона дозволяє розширювати рамки і порушувати закон, за який все одно доведеться відповідати», — зазначив прем’єр.

Читайте також: Порошенко створив оргкомітет для інаугурації Зеленського

Нагадаємо, напередодні стало відомо, що новообраний президент Володимир Зеленський ініціюватиме розпуск Верховної Ради.

Відзначимо, що тепер у Верховної Ради буде один місяць, щоб сформувати нову більшість. Навіть якщо нова коаліція не буде створена, Зеленський не зможе розпустити парламент достроково, так як це не можна зробити менш ніж за півроку до виборів.