Тристороння контактна група врегулювала питання щодо обміну полоненими на Донбасі. Про це в середу, 29 листопада, написала прес-секретар представника України на переговорах Леоніда Кучми Дарка Оліфер у Facebook.

 обміну полоненими, Мінськ, Донбас, Росія, Україна, новини

Конкретну дату обміну ще не погодили.

«Тристороння контактна група за участю представників ОРДіЛО підтвердила готовність сторін виконати обмін утримуваними особами на засадах вже затверджених списків та узгодити в найстисліші терміни процедуру і дату обміну, виходячи з прагнення виконати цей обмін до новорічних та різдвяних свят», — розповіла Оліфер.

Так, Оліфер також підкреслила, що ситуація безпеки на Донбасі викликає занепокоєння. Зокрема, зафіксовані обстріли Донецької фільтрувальної станції можуть привести до гуманітарної та екологічної катастрофи.

Нагадаємо, раніше в СБУ заявили, що Україна на законних підставах готова обміняти 306 полонених бойовиків на 74 українських полонених на Донбасі.

Також зазначимо, що 16 листопада  перший заступник голови Верховної Ради Ірина Геращенко повідомила, що на окупованих територіях Донецької та Луганської областей, а також у Російській Федерації збільшилась кількість українських полонених.

Читайте: Москва мечтает обменять ОРДЛО на признание «крымнаша», — политолог