Журналіст, засновник інтернет-видання “ГОРДОН” Дмитро Гордон припиняє свою співпрацю з телеканалом “112 Україна”. Про це він заявив в ефірі “112 Україна”.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Медведчук, телеканал “112 Україна”, співпраця, Гордон припиняєЧитайте також: «Народний фронт» оголосив про вихід із коаліції — розпуск Ради заблокований

Гордон нагадав, що з 2017 року на зазначеному телеканалі два рази на тиждень виходила його авторська програма “ГОРДОН”, а по четвергах він був гостем програми “Вечірній прайм”. Вести програму журналіста запросили гендиректор телеканалу “112 Україна” Єгор Бенкендорф і тодішній генпродюсер Сергій Логунов, надавши йому повну свободу слова.

Примітно, що на телеканалі Гордон працював абсолютно безкоштовно. Разом з тим журналіст насторожено поставився до того факту, що новим власником телеканалу став колишній глава Адміністрації Президента, кум президента РФ Володимира Путіна Віктор Медведчук.

Причиною для припинення співпраці з “112 Україна” Гордон називає те, що останнім часом Медведчук і його соратники займають на телеканалі дуже багато ефірного часу, пропагуючи ідеї “русского мира”.

“Я патріот своєї країни, я люблю свою країну, я не люблю російське керівництво, не люблю тих, хто пропагує ідеї “русского мира”, як це робить Медведчук”, – заявив Гордон, додавши, що він більше не буде виходити на “112-му каналі” та на каналі NewsOne ні гостем, ні ведучим.

Раніше Медведчук розповів Зеленському про те, чого від нього хоче Путін.

Читайте також: «Нужна перезагрузка!» Геращенко покинула группу по Минским переговорам