Нардеп від “Блоку Петра Порошенка” Гончаренко потролив новообраного президента Володимира Зеленського, вивісивши на воротах Маріїнського палацу плакат, де колишній шоумен цілується з олігархом Ігорем Коломойським.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав журналіст Валерій Калниш.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, вибори, Зеленський, Гончаренко потролив

Читайте також: Нетаньягу запросив Зеленського до Ізраїлю

“Олексій Гончаренко з БПП влаштував перфоменс на воротах Маріїнського палацу. Свого часу зіпсувавши шматок Берлінської стіни, він тепер запозичив класичний малюнок і напис звідти ж – графіті з Хонеккером і Брежнєвим”, – повідомив журналіст.

Гончаренко заявив, що “відкрив біля Маріїнського палацу картину поцілунку Зеленського і Коломойського”.

“Президентом обрали Зеленського, але хто реально Президент? Ось питання. Я так розумію, що Маріїнський палац буде перейменований в Коломойський. І заживемо. Зеленський, по суті, своїм поцілунком повертає до життя Коломойського. Чекаємо тепер, які контрибуції заплатить народ України Ігорю Валерійовичу” , – прокоментував Гончаренко.

Читайте також: Зеленський може стати весільним генералом: Як нардепи хочуть урізати повноваження нового президента

Зазначимо, що найзнаменитіша картина на Берлінській стіні – “Братський поцілунок” – графіті російського художника Дмитра Врубеля, що зображує поцілунок Генерального секретаря ЦК КПРС Л. І. Брежнєва і керівника НДР Е. Хонеккера. Одне з найпопулярніших графіті в світі. “Господи, поможи мені вижити серед цієї смертної любові”. – написав художник в 1990 році.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media

Нагадаємо, Ігор Коломойський з вересня 2018 року живе в Ізраїлі. До цього він перебував у Швейцарії.

Олігарх раніше заявляв, що збирався повернутися ще до першого туру виборів президента України, але “вирішив відсидітися і не нервувати нікого в Україні”. Також Коломойський заявив, що в разі перемоги Володимира Зеленського на виборах він повернеться в Україну, але запевнив, що не планує бути “сірим кардиналом”.