Для депутатів Верховної Ради закон про мову став трибуною, щоб отримати плюси перед виборами. Про це в ефірі одного із телеканалів заявив новопризначений голова РНБО Олександр Данилюк передає Вголос.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, закон про мову, ДанилюкЧитайте також: Разумков поведе «Слугу народу» до Верховної Ради

Данилюк наголосив, що у нього немає претензій до змісту закону про мову, натомість є зауваження до процесу прийняття такого важливого рішення. Він наголосив, що цей закон приймався перед виборами, щоб депутати могли отримати плюси напередодні виборчого процесу.

“Ніхто з депутатів ніколи не думав про Україну. Вони думали про своїх виборців. Враховуючи це я вважаю цю ситуацію безвідповідальною”, – сказав Данилюк.

Голова РНБО наголосив, що мовний закон став способом розколу українського суспільства. “Потрібно думати про ті рішення, котрі об’єднують Україну, а не роз’єднують її”, – додав Данилюк.