Волонтер Юрій Касьянов прокоментував інцидент під час представлення командувачів видами військ президенту України, коли голова СБУ Василь Грицак і командувач ССО не віддали честь Володимиру Зеленському.

СБУ, ССО, не віддали честь, інавгурація

Читайте також: Зеленський заявив, що Київ готовий до діалогу з РФ

На думку Касьянова, це навряд чи була випадковість, а радше спроба показати свій протест.

«Я не думаю, що такі поважні пани, які вже давно при владі й в мундирах не знають, що треба головнокомандувачу віддавати честь. Я думаю, що це така фронда. Луньов, він такий військовий, фрондуючий, і розуміє, що його місце порожнім не буде, за ним нічого особливо не рухається. А Грицак розуміє, що він вставляв палки в кампанію Зеленського і розуміє, що йому нічого особливо не світить і так, наостанок, вирішив грюкнути дверима, показати, що він не з Зеленським, не схвалює», – вважає волонтер.

За його словами, у випадку яких-небудь переслідувань Грицака, він зможе сказати: «Це політичне переслідування за те, що я ось руку не подав».

«А Луньов, я думаю, що це такий чоловік, який дуже близький, скажімо, до президента, отримав ось це своє становище завдяки йому. Я маю на увазі минулого президента. І він, напевно, розуміє, що при новій владі він не втримається і вирішив показати, що він такий весь спецназівець, такий весь військовий, нікого не зраджує. Знаєте, за аналогією як були такі військові, що залишилися, які говорили: “Я присягу Радянському Союзу давав, тому я не можу комусь ще присягнути”, – пояснив Касьянов.

Раніше сьогодні повідомлялося, що після урочистого засідання Верховної Радипрезидент Володимир Зеленський взяв участь у представленні командувачів видами військ ЗСУ. Однак трапився казус – йому не віддали честь голова СБУ і командувач Силами спеціальних операцій.