Син, напередодні звільненого першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського Ігор, подав до суду на журналіста Дениса Бігуса, який опублікував розслідування про корупційні схеми в оборонному комплексі.

Про це йдеться в розпорядку справ на сайті Подільського райсуду Києва.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, суд, журналісти, Олега ГладковськогоЧитайте також: Насірову повернуть 64 млн гривень із суми застави

Зазначено, що позов надійшов до суду 4 березня і стосується захисту честі і гідності Ігоря Гладковського.

Відповідачами є керівник програми Наші гроші Денис Бігус і журналіст-розслідувач Леся Іванова.

Справу розглядатиме суддя Володимир Гребенюк.

Напередодні вийшла нова частина розслідування, згідно з якою, зметикувалі схему з постачання контрабандних деталей з РФ ділки купили висотоміри для Ан-26 за 84 тисячі доларів, а Укроборонпрому їх реалізували за 580 тисяч доларів. За даними журналістів, «відкати» в цій схемі отримали голова концерну Павло Букін і екс-заступник глави РНБО Олег Гладковський.

Фігурант корупційного скандалу в «Укроборонпромі» Ігор Гладковський зняв відповідь на розслідування журналістів під назвою «Ваші гроші».

Двохвилинне відео копіює стилістику оригінальної програми «Наші гроші», а сам Гладковський у ролику одягнений як ведучий Денис Бігус.

Суть відео зводиться до того, що розслідування журналістів — фейк, головним чином спрямований на дискредитацію президента Петра Порошенка.

«Мета номер один — дискредитувати діючого президента під час передвиборної кампанії. І це головна причина появи розслідування програми «Наші гроші». Для цього вибирають людину, пов’язану тісними робочими зв’язками з головою держави, накривають шквальним вогнем фейків. Людям нав’язується думка: команда погана — отже, і президент поганий. Такою мішенню для фейків вибрали мого батька, першого заступника секретаря РНБО Олега Гладковського. Щоб точно не промазати по цілі, усюди в розслідуванні фігурує і моя скромна персона», — заявив Гладковський-молодший.

Він пригрозив, що може за кожен недоведений факт «виписати люлів» у суді.

«А ще ви дуже скоро дізнаєтеся, хто насправді зліпив цей фейк і злив його журналістам», — ідеться у відео.

Нагадаємо, тиждень тому програма Наші гроші опублікувала розслідування, головним фігурнатом якого став Ігор Гладковський зі своїми партнерами, які організували схему поставок підприємствам Укроборонпрому контрабандних деталей з Росії за завищеними цінами.