Колишній начальник поліції охорони Сергій Будник, якого в 2017 році підозрювали у хабарі, призначений заступником голови правління Державної іпотечної установи.

Рішення про це ухвалили ще 27 лютого на засіданні Кабінету міністрів.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, кадри, Сергій БудникЧитайте також: Різні олігархи хочуть різних президентів: політичні «договорняки» перед виборами-2019

ДІУ займається рефінансуванням іпотечних кредиторів, з 2014 року його очолює Андрій Камуз.

Нагадаємо, 22 серпня 2017 року Будник був затриманий Службою безпеки України за підозрою в отриманні 96 тис. гривень хабара. За інформацією ГПУ, він через посередника вимагав, крім офіційних платежів, більше 80 тис. гривень щомісяця за надання послуг з фізичної охорони. У нього вдома знайшли 16 золотих злитків, 44 тис. доларів, 11,5 тис. євро.

На наступний день Генеральна прокуратура повідомила Буднику про підозру за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу. На затримання Будника активно піарився генпрокурор Юрій Луценко.

У грудні 2017 року ГПУ передала кримінальне провадження проти Будника в Спеціалізовану антикорупційну прокуратуру, яка через кілька місяців закрила її за відсутністю складу кримінального правопорушення.