Адвокат затриманих в Україні росіян і сепаратистів Валентин Рибін заявляє, що Служба безпеки України не доставила росіянина Руслана Гаджієва зі списку на обмін в пункт збору.

Про це Рибін заявив в своєму відеозверненні в фейсбуці.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, СУ, росіяни, обмн, помилувані, Валентин Рибін

«Шлях до поразки у війні» — які наслідки матиме звільнення терориста Цемаха

Рибін повідомив, що українська сторона практично виконала всі домовленості, і в пункті збору перебувають всі особи, які будуть обміняні, крім 1 людини.

«Станом на 16.45 6 вересня 2019 року в одному із слідчих ізоляторів України залишається людина, громадянин РФ, прізвище якої я поки не називаю, якого СБУ чомусь не доставила в пункт збору», — заявив адвокат.

Рибін закликав невідкладно виправити цю ситуацію для проведення обміну.

Пізніше адвокат повідомив, що ім’я росіянина — Руслан Гаджієв, і він засуджений в Україні до 15 років позбавлення волі. За його словами, Україна в останній момент виключила Гаджієва зі списку на обмін.

“Підходимо до фіналу”: Путін анонсував масштабний обмін полоненими між Україною та РФ

Адвокат зазначив, що всі інші фігуранти списку вже звільнені і помилувані указами президента, вони зібрані в пункті збору в Київській області і чекають обміну.

Нагадаємо, напередодні апеляційний суд України звільнив з-під варти бойовика «ДНР» Володимира Цемаха, після чого президент Росії Володимир Путін зробив заяву про масштабний і повноцінний обмін полоненими.

«Реальна зрада України»: у соцмережах відреагували на звільнення Цемаха