Підписи в документі про надання 2,5 млн грн коштів для застави кандидата в президенти України Юрію Тимошенку поставили не друзі-фермери. Ними виявилися звичайні українці, яких попросили бути фіктивними спонсорами їх керівництво або знайомі.

Юрій Тимошенко, кошти, застава, кандидат

Відео з відповідними показами оприлюднило Міністерство внутрішніх справ і ТСН

На ньому одна з жінок розповідає, що працює в ресторані кухарем і Юрія Тимошенко бачила тільки раз. А підписати якісь папери Наталю та її колег попросив керівник за винагороду в 200 гривень.

Друга особа на відео, чоловік, каже, що документ він підписав не питаючи і не читаючи. Третя жінка зізналася, що поставила підпис під документами, тому що її про це попросила людина, яку вона знає багато років.

Поліція відкрила кримінальне провадження за статтею 157 — перешкоджання здійсненню виборчого права. Всі люди на відео — це жителі Одеської області. Їх прізвища фігурують в декларації, яку подав кандидат Юрій Тимошенко.

За даними видання «Малакава», люди, які фіктивно позичили кошти Юрію Тимошенку, працюють на чоловіка з прізвищем Бордюжа. Саме він їх попросив підписати документи про те, що вони нібито позичають гроші нардепу.