До тих пір, поки EKRE (ультраправа Консервативна народна партія) входить в урядову коаліцію, Естонія не прийматиме іммігрантів.

Про це заявив глава МВС Естонії і лідер партії EKRE Март Хельме, повідомляє портал ERR.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Естонія, іммігрантівМарт Хельме

«Для запобігання приходу до нас людей, яких ми не в змозі і не хочемо прийняти, ми повинні зайняти таку позицію, що це відомо, що ми давно заявили свою думку. До тих пір поки ми, тобто EKRE, входимо в уряд , Естонія приймати іммігрантів не буде», — підкреслив лідер консерваторів.

Він додав, що Естонія зараз стикається з дуже сильним напливом мігрантів зі сходу, з республік колишнього СРСР.

«Якщо подивитися, то клопочуть про притулок найбільше не з Близького Сходу або Африки, а з України. На другому місці Грузія, потім Молдова і тільки потім Афганістан і подібні країни», — зазначив Хельме.

За його словами, у Естонії досить проблем з іммігрантами з України, а країни Південної Європи не вважають це проблемою.

«У нас і зараз труднощі з цим імміграційним тиском, і ми не бачимо особливого розуміння по відношенню до нас. Українці швидше інтегруються в російськомовну громаду, і для нас це культурна та демографічна проблема. Навіть якщо хтось говорить, що це не проблема, то насправді це дуже серйозна проблема. А якщо ми почнемо відкривати ще другий і третій фронт, приймати з Латинської Америки, Венесуели, Близького Сходу і ще з західно-африканських країн на південь від Сахари, то нам сил не вистачить «, — вважає міністр внутрішніх справ.