Естонія без пояснення причин не дозволила російському судну “Академік Примаков” зайти в свої територіальні води. Про це заявила офіційний представник МЗС РФ Марія Захарова, передають РИА Новости.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, російське судно, територіальні води, Естонія

Читайте також: Президент Молдови Додон поїхав до Придністров’я на «дєнь национального єдінства РФ»

За її словами, таке рішення естонської сторони викликає “крайнє здивування” в російському зовнішньополітичному відомстві, так як в цьому році судну двічі давали даний дозвіл. На цей раз, зазначила Захарова, в отриманні дозволу було відмовлено без пояснення причин.

Захарова також підкреслила, що це вже третій випадок за останній час, коли Естонія відмовляє російським морякам і повітряним судам. Так, на початку жовтня Таллінн заборонив проліт через територію Естонії літаку з заступником голови уряду РФ на борту. До цього, у квітні, відмову отримало російське навчальне судно “Сєдов”.

Представник російського МЗС додала, що ці “недружні демарші” будуть враховуватися Росією при вибудовуванні подальших двосторонніх відносин.

Раніше в Росії поскаржилися, що делегацію Міністерства закордонних справ не пустили в США.