Колишнього заступника керівника поліції Києва Петра Федчука, який у 2014 році втік до РФ, помітили під час організації охорони на футбольному матчі Росія — Аргентина у Москві.

Колишнього заступника , поліції Києва ,футбольному матчі Росія — Аргентина ,новости ,Украина ,Begemot

Колишнього заступника керівника міліції Києва Петра Федчука, який переховується від правосуддя в Росії, помітили 11 листопада у Москві на товариському матчі Росія — Аргентина. Відповідне відео з’явилося на Youtube-каналі «Контекст Инфо», передає Ракурс.

Організація матчу, який відбувся на московському стадіоні «Лужники», викликала численні нарікання. Відвідувачі скаржились на дії правоохоронців під час допуску людей на матч та обмеження у пересуванні по стадіону.

Журналіст зняв на відео дії поліцейських під час матчу, де з’являється також Петро Федчук. У формі та каракулевій шапці він віддавав розпорядження підлеглим. На відео з 01.20:

Нагадаємо, екс-начальника міліції громадської безпеки Києва Петра Федчука і колишнього начальника управління громадської безпеки МВС Володимира Гриняка, який зараз керує управлінням громадської безпеки Нацгвардії, звинувачують в організації штурму Майдану в ніч з 18 на 19 лютого.

Русская мечта на букву «Х» (18+)

У травні 2014 року Федчуку було оголошено про підозру.

30 червня ГПУ повідомила оновлені підозри Януковичу, екс-міністру внутрішніх справ Віталію Захарченку, колишньому заступнику голови МВС Віктору Ратушняку, екс-голові Служби безпеки України Олександру Якименку, заступнику голови СБУ — екс-главі Антитерористичного центру Володимиру Тоцькому, колишньому заступнику начальника головного управління — екс-начальнику міліції громадської безпеки ГУ МВС у Києві Петру Федчуку. Всіх зазначених осіб підозрюють у незаконному здійсненні і організації ряду тяжких злочинів, скоєних у період з 18 по 20 лютого 2014 року у Києві.