З початку дії безвізового режиму з Євросоюзом українці перевагами безвізу скористалися більше 2 мільйонів українських громадян. Про це повідомило Представництво України при ЄС в Facebook.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, ЄС, безвізового режиму

Читайте також: «Забрать гражданство»: Кондратюк прошелся по украинским гастролерам в России

«Безвіз» успішно працює. Громадяни України здійснили понад 33 мільйони поїздок в країни ЄС і Шенгенської зони. В тому числі, перевагами «безвіза» скористалися понад 2 мільйони українських громадян. Це феноменальні цифри», — йдеться в заяві.

У відомстві нагадали, що 11 травня 2017 року Рада ЄС прийняла рішення про скасування віз для короткострокових поїздок для громадян України під час відвідування 30 країн ЄС і Шенгенської зони (за винятком Сполученого Королівства та Ірландії).

«Безвіз» почав працювати 11 червня.

«З дистанції двох років нам приємно пишатися результатами, які відкрили для українських громадян абсолютно нові можливості для подорожей, отримання нових знань, встановлення нових контактів, пошуку друзів. Саме через своїх громадян Україна почала реальну інтеграцію в простір Євросоюзу», — зазначили у відомстві.

Раніше повідомлялося, що українці можуть відвідати без візи 133 країни: 91 без візи взагалі і 42 — з візою після прибуття в країну. У той же час віза буде потрібна українським громадянам для поїздки в 65 країн.