Канал президента України Володимира Зеленського на YouTube привласнив собі право на відео інавгурації нового глави держави, яке опублікувало безліч ЗМІ.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, інавгурація, Зеленського на YouTube

Це означає, що всі доходи від монетизації цього відео на YouTube дістануться команді Зеленського, незважаючи на те, на чиєму каналі транслюється відео. Про це повідомила у Facebook журналістка Олеся Медведєва.

“Негарно починати з такого, “Команда Зеленського”! Всі канали брали відео-трансляцію інавгурації з одного джерела, яке цю трансляцію роздавало. Далі, кожен канал брендував своїми плашками, оформляв це відео, і випускав у ефір. Це вже вважається їхній контент, оскільки джерело загальнодоступне. Після показу на ТБ завантажували на свої Ютуб-канали”, — прокоментувала вона ситуацію.

Читайте також: Зеленський вступив на посаду президента

Журналістка додала, що після заявки офіційного каналу Зеленського всі гроші за перегляди підуть на його рахунок.

“Сам Зеленський часто говорив, що ЗМІ не повинні залежати ні від кого, а мати незалежне джерело фінансування, при цьому віднімаючи незалежне джерело доходу. Це дуже негарно”, — підсумувала вона.