Кандидат педагогічних наук, декан факультету природничо-географічної освіти та екології Національного педагогічного університету імені Драгоманова, дружина секретаря Ради національної безпеки і оборони України Ганна Турчинова у коментарі «Громадському», опублікованому 15 червня, заявила, що представники ЛГБТ-спільноти – це «відхилення від норми».

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Ганна Турчинова, ЛГБТ, виховання сімейних цінностейДружина секретаря Ради національної безпеки і оборони України Ганна Турчинова заявила, що в Україні немає дискримінації жінок.

«Слово «гендер» – синонім слова «секс», який у 60-х роках минулого століття в Америці змінили, щоб це, скажімо так, звучало більш-менш пристойно. У Міносвіти [України] є програма до 2020 року, яка передбачає виховання наших дітей за цією гендерною політикою. Проблема з підручниками набагато глибша і серйозніша, ніж вважалося: розмивається поняття статі, розмиваються моральні поняття, на яких тримається будь-яка держава. Тому що держава, як говорив ще Аристотель, тримається на сім’ї», – сказала Турчинова.

За її словами, дитина має «бачити сім’ю і розуміти, що це – ідеал, до якого треба наближатися».

«Будь-яка людина бажає бачити, що після неї залишаються діти-онуки і рід продовжується. Це біологічно і нормально. ЛГБТ не розмножуються. Тому їм потрібно, щоб у них була нова, як то кажуть, кров і плоть. Тому вони зрозуміли, що не можуть зробити це інакше, ніж з дитинства виховувати школярів, що це абсолютно нормально. Бо скільки їх? 1,5–2%? Це відхилення від норми, розумієте? Але коли ви хворієте й у вас температура, ви, мабуть, викликаєте лікаря, а не говорите: «Захищайте мої права, тому що у мене температура», – заявила декан.

На її думку, порушень прав жінок в Україні немає.

«Дискримінація… Можу сказати як жінка: ніхто в Україні не дискримінує жінок. Якщо ви бажаєте взяти кувалду і йти у шахту працювати – будь ласка, беріть і йдіть. Ви вважаєте, це гарно, коли жінка працює в шахті? Ви там колись були, у цій шахті? Ви знаєте, під час СРСР асфальт укладали виключно жінки. І ми ось так виросли і не уявляли, що є таке розуміння, як якась гендерна рівність… Є жіночі роботи, а є чоловічі. Будьте чоловіками, якщо бажаєте, щоб жінки вас кохали. Щоб не «ні риба, ні м’ясо», а чоловік – сильний, мудрий, батько, за яким жінка буде, як за кам’яною стіною», – додала дружина секретаря РНБО.

Нагадаємо, цієї неділі, 17 червня, в Києві пройде Марш рівності на підтримку ЛГБТ. На «КиївПрайд» планують зібрати близько п’яти тисяч чоловік

Читайте: У Кривому Розі сімейна пара вступала у статеві стосунки з чотирирічною дочкою і знімала це на відео – поліція