Сім’ю генпрокурора Юрія Луценка помітили в аеропорту Риму під час реєстрації на рейс, яким вони поверталися в Україну цієї ночі.

Про це повідомляють читачі, які надіслали до редакції кілька фотографій передає Сегодня.

На знімках зображені генпрокурор Юрій Луценко, його дружина – народний депутат Ірина, а також молодший син Віталій. За інформацією наших співрозмовників, дані фото були зроблені увечері 3 травня в міжнародному аеропорту Ф’юмічіно імені Леонардо да Вінчі під час проходження реєстрації. Борт з подружжям Луценко на борту приземлився в Києві близько 01:00 4 травня.

Генпрокурор і його супутники поверталися в Україну бізнес-класом. На Луценку-старшому був трикотажний кардиган, джинси і білі кросівки. А ось дружина генпрокурора, 52-річна нардеп Ірина Луценко для подорожі на літаку вибрала більш екстравагантний наряд: шкіряну куртку і чорний капелюх. Образ доповнювали штани в білу смужку і кросівки з білими аксесуарами. До речі, футболка на Ірині елітного німецького бренду Escada (дизайнером і співзасновником бренду була Маргарета Лей, з чого і було назва головної лінії бренду Escada by Margaretha Ley – Прим. Ред.) є справжнім раритетом – такі знайти складно в продажу і продаються вони по 2000 грн.

Відзначимо, що у дружини генпрокурора, яка останній рік-півтора активно використовує досягнення пластичної хірургії, декоративної косметики на обличчі не було. Образ сина Луценка, Олександра, поєднувався з батьківськими: на ньому була чорний капелюх і кардиган.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, Рим, Італія, Луценко, Сім’ю генпрокурорановости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.mediaновости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media

Відзначимо, що 30 квітня в Італії відбулося весілля Олександра Авакова, сина міністра внутрішніх справ. Не виключено, що сім’я генпрокурора була серед гостей торжества.