Друга за чисельністю депутатська фракція «Опозиційна платформа – За життя» не голосуватиме за закон про внесення змін до Конституції щодо зняття депутатської недоторканності.

Джерелосайт ОПЗЖ.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, ВР, Опозиційна платформа – За життя, недоторканності

Опубліковано текст законопроекту Зеленського про імпічмент

Пряма мова співголови фракції ОПЗЖ Юрія Бойка: «Коли ми голосували за цей законопроект в першому читанні, було зрозуміло, що недоторканність також буде знята з президента і суддів. І це був би хороший сигнал для суспільства. Якщо ж знімати недоторканність тільки з депутатів, то їх можна буде «нагинати». Тому ми готові підтримати зняття недоторканності, але з усіх».

Деталі: Як свідчать дані на сайті Верховної Ради, фракція ОПЗЖ не голосувалаза прийняття законопроекту №7203 в першому читанні.

У свою чергу в 2017 році 28 голосів «за» направлення вказаного законопроекту до Конституційного суду дала фракція «Оппоблок», членом якої був тоді Юрій Бойко.

Що було раніше: Вночі з 29 на 30 серпня, на першому засіданні Верховної Ради 9 скликання депутати у першому читанні підтримали законопроект про скасування недоторканності народних депутатів.