Президент Росії Володимир Путін залишить свою посаду самостійно, а його наступник стане успішно відновлювати в країні сталінські порядки, не прислухаючись до думки попередника.

Про це в інтерв’ю виданню «Співрозмовник» повідомив відомий російський пропагандист Сергій Доренко.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, РОСІЯ, ПУТІН, сталінські порядкиЧитайте також: 5 років тому: перша жертва російсько-української війни та «гудок» Ахметова

На його думку, місце Путіна займе «більш дикий, хоча правити він буде під портретом Путіна».

«Що до розбещення та ігри на гірших інстинктах, це почалося не при Путіні і не з Путіна. В кінці дев’яностих суспільство було політизоване відсотків на 80: 20%, які політикою не цікавилися зовсім. Інші ділилися так: 20 відсотків – на західницьких позиціях і ліберальних, ще 20 – радикал-патріоти, 40 – невиразний центр. У якийсь момент нагорі було вирішено, що пора об’єднувати націю, а для цього організувати її деградацію: новини та політичні програми були витіснені нескінченними комедійними шоу і сплетнической аналітикою – хто з ким спить, хто носить», – сказав він.

За даними Доренко, Путін ніколи не керував телебаченням.

«Він, як і з усіма елітами, уклав з ним договір: ви не лізете на такі території, а я на вашу. Вони радо взялися розтлівати глядача. А від цієї деградації пролягає вже прямий шлях до ідеологічного обдурення», – додав він.

Доренко прогнозує, що, хоча дії нового президента і будуть відбуватися під виглядом спадкоємності влади, але «змістовно він буде, зрозуміло, його підміняти Путіна».

«Нас чекає, за моїми відчуттями, неосталінізм, але наступник отримає монополію на трактування путінського спадщини. І це буде конфліктно, може бути, навіть страшно: при живому наступник Путіна заборонить йому пояснювати його власну політику», – вважає пропагандист.

Подібність сталінізму, на його думку, в Росії може тривати дуже довго. У тому разі, якщо не станеться нових військових авантюр.

«Сьогодні можливості російської експансії обмежені межами бідності, яку населення готове переносити. Воно не дуже-то готове і переживає зниження рівня життя досить болісно. Стало бути, велика війна малоймовірна, а тому софт-неосталінізм може протриматися практично нескінченно», – зазначив Сергій Доренко.

Раніше повідомлялося, що чотири законопроекти, спрямовані проти російського уряду і президента Росії Володимира Путіна особисто схвалений нижньою палатою Конгресу США.