Президент Молдови Ігор Додон заявив, що домовився з новообраним президентом України Володимиром Зеленським про зустрічі найближчим часом. 

Президент Молдови, розповів про телефоннну розмову з Зеленським.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick policy, Молдова, Зеленський, Додон заявивЧитайте також: “Стань ласкавим телям і дружи з Росією”: Рабинович звернувся до Зеленського

“Обговорили відносини між Республікою Молдова та Україною у різних галузях, що становлять взаємний інтерес. Домовилися найближчим часом провести двосторонню зустріч та обговорити актуальні питання”, – написав Додон в Facebook.

Влітку 2018 року Додон вже заявляв про наміри встановити контакти з Україною. Президент Петро Порошенко висунув чітку умову, при якому переговори можуть відбутися: для цього Додон повинен визнати російську агресію проти України, включаючи незаконну анексію Криму. Однак президент Молдови цього так і не зробив. У відповідь на питання про те, чи готовий він нарешті визнати російську агресію як в Придністров’ї, так і в Україні, молдавський політик уникнув конкретики, заявивши, що “кидати каміння – це справа минулого”.

Нагадаємо, що минулого року спікер парламенту Молдови Андріан Канду затвердив закон, який забороняє трансляцію інформаційних та інформаційно-аналітичних передач з Росії.