Генеральний прокурор Юрій Луценко в центрі Риму назвав журналіста бидлом і розповів про користь читання книг. Про це пише Antikor.

новости, новини, Україна, Украина,Толстая Политика, Товста політика, влада, власть, політика, политика, thickpolicy.media, thickpolicy media, thick polic, Юрій Луценко, РимЖурналіст зустрів генпрокурора з дружиною в центрі столиці Італії з пакетом книг. Луценко порадив більше читати.

Відповідне відео опублікував журналіст Вадим Литвин, який і був ображений генпрокурором, на своїй сторінці в соцмережі Facebook. “Для бидла пояснюю, корисно читати книжки”, – сказав Луценко.

На відео Луценко підходить до Литвина і, показуючи пакет, крізь який просвічуються книги, одночасно вимовляючи цю фразу. Журналіст у відповідь подякував генерального прокурора.

«Спитав про Шарія (блогер Анатолій Шарій, – ред.), Побажав гарного шопінгу, в свою чергу Юрій Луценко настійно рекомендував прочитати книги про Рим англійською!” – прокоментував Литвин зустріч з Луценком вже на своїй сторінці.

Читайте також: «Збирає землі і росіян!» Засновник «ДНР» розкрив нюанси плану Путіна на Крим і Донбас