Документ з секретною інформацією з інженерно-технічного облаштування кордону з Росією загубився. Служба безпеки України почала розслідування.

Про це йдеться в матеріалах суду.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, кордон Росії, стіна, секретною інформацієюЧитайте також: Кандидат в Раду назвала героями боевиков ДНР-ЛНР

СБУ почала кримінальне провадження 11 січня поточного року за статтею про втрату документів, що містять держтаємницю (ч. 1 ст. 329УК). Підставою для відкриття справи стало те, що в невстановлений час директор ТОВ Каунт Груп Олексій Пегасін втратив ввірені йому матеріальні носії секретної інформації з грифом «секретно».

Дана фірма є підрядником будівельних робіт у реалізації проекту Стіна.

Встановлено, що втрачений документ під назвою «Робочий проект Інженерно-технічне облаштування державного кордону, шифр: 388-21-15-5 (коригування)» існує в 5 примірниках.

Два з них знаходяться в 1-му окремому відділі капітального будівництва Державної прикордонної служби, ще 2 примірники перебували у володінні директора Каунт Груп, а 1 примірник знаходиться в проектному інституті СБУ.

Санкція статті передбачає позбавлення волі на строк до трьох років та позбавлення права обіймати певні посади на такий же період.

Читайте також: «Они такие же украинцы!» Зеленский ошарашил реакцией на скандал с новым главой Донецкой ОГА