Напередодні президентських виборів багато ознак вказує на те, що влада може готувати конституційний переворот, який полягатиме у заміні волевиявлення громадян України.

Дерев'янко, влада, конституційний, переворот, Україна

Про це заявив кандидат у президенти від партії «Воля», нардеп Юрій Дерев’янко на брифінгу у парламенті.

«Ми зараз бачимо прямі ознаки підготовки до конституційного перевороту, який полягає в тому, щоб підмінити волевиявлення українців на виборах, які повинні відбутися через 10 днів, і у такий незаконний неконституційний спосіб зберегти владу або захопити владу», – заявив Дерев’янко.

За його словами, про це свідчать наступні ознаки:

– формування мереж зі скупки голосів виборців по всій країні;

– «монетизація субсидій», підкуп виборців через засоби державного бюджету;

– технічні кандидати від влади, за допомогою яких захоплено більшість в ОВК;

– відсутність боксів, в яких повинні перевозитися бюлетені з ДВК та ОВК, що створює безмежні можливості кинути додаткові бюлетені після завершення роботи ДВК і оформлення протоколів.

– незрозумілі маніпуляції з сервером ЦВК.

Дерев’янко додав, що наступні ознаки будуть свідчити про те, що цей сценарій почав здійснюватися:

– затягування ЦВК процедури підрахунку голосів більш ніж на один-два дні, яких цілком достатньо для підрахунку 99% голосів;

– наявність двох або більше протоколів ДВК, які будуть істотно відрізнятися;

– істотна невідповідність результатів паралельного підрахунку голосів, який буде проводити партія «Воля» і ряд інших опозиційних до влади партій, результатам, які оприлюднить ЦВК.

«Ми повинні не допустити цього сценарію. Ми оголосимо повну мобілізацію виборців в ОВК і ЦВК, ми забезпечимо мобільні групи автомобілістів. Ми будемо висвітлювати хід підрахунку голосів на наших сторінках у ФБ і в нашому прес-румі партії «Воля», – повідомив кандидат у президенти.

«Давайте в цей раз зробимо все, щоб раз і назавжди покінчити з цим цирком, викинути цю систему і її олігархічних представників. Давайте проголосуємо за те, у що ми віримо, за наші переконання, за те, що нас приведе до сильної і успішної України», – звернувся Дерев’янко до українців.