Своє перебування у Верховній Раді голова політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук використовує для просування інтересів країни-агресора.

Про це в інтерв’ю ВВС Україна заявив секретар РНБО Олександр Данилюк.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media, ВР, російські інтереси, Віктор МедведчукЧитайте також: Україна перекрила не Дніпро, а технологічну споруду, на це вона має повне право, — постпред Зеленського в АРК Кориневич

За його словами, про план Медведчука по вирішенню ситуації на Донбасі йому не відомо. Однак, якщо кум Володимира Путіна говорить про те, що його позицію сприймають в Москві, Донецьку, Луганську, але не приймають в Києві, очевидно, що цей план є і з ким-то проросійський політик його обговорює.

«Виходячи з його політичної позиції, з того, як він вів себе під час виборчої кампанії і до цього, то у мене є певні побоювання, що цей план – не в інтересах України. Але не хочу забігати вперед, про такий план я не знаю», – сказав він.

На питання про те, чи бачить Данилюк загрозу нацбезпеці у факті перебування Медведчука у парламенті, чиновник відповів ствердно.

«Зрозуміло, що Медведчук має чітку прокремлівську орієнтацію, і так, він буде мати можливість використовувати майданчик парламенту для того, щоб не просто там сидіти. Чи є це загроза? Так, це загроза», – додав він.

При цьому Данилюк нагадав, що Україна – демократична держава, Медведчука обрали в Раду люди, а з погрозами «потрібно вміти працювати», і не тільки в парламенті.

Раніше Медведчук запропонував створити автономний регіон Донбас у складі України. Він пояснив, що його план побудований на Мінських угодах, затверджених резолюцією Ради безпеки ООН, і відповідає домовленостям «нормандської четвірки».