Секретар Ради безпеки Росії Микола Патрушев заявив, що прийняття Верховною Радою закону про державну мову є продовженням “русофобських дій»

Про це Патрушев сказав у коментарі “Аргументам і фактам”.

Читайте також: Для них «разніца» є

Слава Україні!

“Те, що відбувається в Україні – це продовження русофобських дій недалекоглядних політиків, керованих зі США. Послідовно відпрацьовуючи сценарій Вашингтона з розділення єдиного народу Росії і України, вони руйнують культурно-цивілізаційні основи держави”, – сказав секретар російського Радбезу.

Секретар Радбезу РФ вважає, що влада, приймаючи закон про свою державну мову, нібито протиставляє себе “основному населенню” України.

Серед іншого Патрушев підрахував, що нинішній закон є дев’ятнадцятим етапом мовної дискримінації в Україні, додавши, що в Росії “нікому і в голову не приходить гнобити інші мови, в тому числі українську”.

Закон про мову спричинив істерику в Держдумі РФ: гоніння на російську

На таку ці слова відреагував і секретар РНБО України Олексій Данілов.

“Українська мова – єдина державна мова, статус якої закріплений в Конституції України, і порад Росії або будь-якої іншої країни світу щодо цього питання ми не потребуємо. Після окупації українського Криму та розв’язання війни на частині території Луганської і Донецької областей під кураторством і за безпосередньою участю російських військ Росія для нас – країна-агресор. Нова історія взаємин можлива тільки після повного звільнення українських територій, видачі військових злочинців, державних зрадників, покарання винних у плануванні і здійсненні військової агресії проти нашої країни, – тільки після того, як останній російський солдат покине територію України. Ми вас сюди не кликали”, – написав Данілов.

Навіщо Росія знову почала захищати українців в Україні. Без російської мови не сколотив і чобота

Відео по темі: