Командування Збройних сил РФ приховує факти низького рівня бойової підготовки своїх підрозділів і дані про обставини, які призводять до втрат серед російських військових.

Сирія, РФ, ліквідовано, чотирьох, російських військових

Як передає Цензор.НЕТ, про це в Фейсбуці написав 8 березня нардеп від «Народного фронту», координатор групи «Інформаційний спротив» Дмитро Тимчук.

«За даними групи ІС, 22 лютого 2019 року на території Сирії стався інцидент, в результаті якого загинули четверо військовослужбовців ЗС Росії. Серед загиблих — полковник О. Омаров, командир 3 окремої бригади спеціального призначення, пункт постійної дислокації якої в місті Тольятті», підкреслив він.

За словами Тимчука, Омаров в лютому 2014 року був призначений на посаду командира бригади з початком російської агресії проти України. Брав активну участь у бойових діях на території України, займався організацією підготовки диверсійно-розвідувальних груп.

Він додав, що через інцидент із загибеллю військовослужбовців командування ЗС РФ ухвалило рішення відсторонити від виконання обов’язків командувача міжвидового угруповання ЗС Росії в Сирійській Арабській Республіці головнокомандувача Повітряно-Космічних сил Росії генерал-полковника Сергія Суровікін.