Кандидат у депутати від партії Порошенка Європейська Солідарність Тетяна Чорновол заявила, що нардеп від Народного фронту Сергій Пашинський особисто захищав Україну під час бойових дій під Слов’янськом.

Про це Чорновол сказала в інтерв’ю 4 каналу.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика,Тетяна Чорновол, Пашинский з пістолетомЧитайте також: «Парад може відбутися і без Голобородька» — у мережі обговорюють заяву Зеленського

Сергій Пашинський організовував перший відбиття атаки українською армією під Слов’янськом, розповіла Чорновіл.

На питання, з ким вона готова співпрацювати і вступити в коаліцію, нардеп розповіла про своє ставлення до Сергія Пашинського.

«Ось дивіться, ви піднімали те ж питання Пашинського. А ви знаєте, що він захищав державу Україна під Слов’янськом? Коли у нас там були дуже невизначені ситуації. Він особисто там з пістолетом стояв. Він особисто організовував перші відбиття атаки українською армією. Якщо він проявив себе як захисник української держави, я, як представник ЄС, звичайно, зацікавлена, щоб він був», — сказала Чорновіл.

Відзначимо, що наразі Тетяна Чорновол є членом фракції Народний фронт у парламенті.

Народ коментує.

 

Нагадаємо, у справі про стрілянину Пашинського підозру вручили потерпілому В’ячеславу Хімікусу, якому нардеп прострелив ногу.