Поліція вручила підозру В’ячеславу Хімікусу, в якого під час конфлікту у 2016 році стріляв народний депутат з Народного фронту Сергій Пашинський.

Про це у себе у Facebook заявила адвокат потерпілого Марина Паринова.

новости, новини, Україна, Украина, влада, власть, політика, политика, Толстая политика, thickpolicy.media. Хімікус, Сергій Пашинський

За її словами, Хімікусу інкримінують «хуліганство».

«Майже через 2 роки після нещасливої ​​новорічної ночі, коли депутат Пашинський прострелив ногу В’ячеславу Хімікусу, поліція вручила підозру. Підозру вона вручила Хімікусу: хуліганив мовляв, нападав на нардепа, який проїжджав повз у Мерседесі, від чого нардеп сильно постраждав. Дочекавшись поки вщухне резонанс, тихесенько, без адвоката, рано вранці приїхали додому і вручили підозру», — розповіла Паринова.

При цьому вона зазначила, що для самого депутата стрілянина у беззбройну людину «не спричинила жодних наслідків, сидить у парламенті і приймає нам закони».

31 грудня 2016 року в лісі біля одного з сіл Васильківського району Київської області стався конфлікт між нардепом від «Народного фронту» Сергієм Пашинським і місцевим жителем В’ячеславом Хімікусом.

В ході конфлікту Пашинський вистрілив Хімікусу в ногу з пістолета. Хімікус вдарив Пашинського пляшкою по голові.

Депутат заявив, що нападником був саме Хімікус, а той, у свою чергу, стверджує зворотнє.

 

У свою чергу В’ячеслав Хімікус заявив що нардеп першим дістав зброю.

Розслідування цієї справи взяла на себе прокуратура Київської області.

Читайте: Хочуть оминути слово «санкції»: у Кремлі вигадали свою назву для санкцій Заходу